Lajme

Rama nxjerr pamjet nga rruga e re e Thethit: Një nevojë e vjetër tanimë e përmbushur!

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga rruga e re e Thethit. Ai thotë se ka qenë një kërkesë e kahershme e banorëve, por edhe një nevojë e e përmbushur për atë shëmbëlltyre të bukur të turizmit malor.

Postimi “MIRËMËNGJES ???? dhe me rrugën e re të Thethit, një kërkesë e kahershme e banorëve punëtorë, po edhe një nevojë e vjetër tanimë e përmbushur për atë shëmbëlltyre të bukur të turizmit malor, ngritur në vite me mendjen e artë e me duart e palodhura të banorëve të zonës, ju uroj një të diel të qetë????”, shkruan Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close