Lajme

Rama nxjerr pamjet nga Unaza e Madhe e Tiranës: Puna vazhdon, s’ka kohë për pushim

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pasditen e sotme pamjet nga punimet për Unazën e Madhe të Tiranës.

Rama ka shkruar krah videos së postuar në rrjetin e tij social Facebook, se puna vazhdon dhe se nuk ka më kohë për pushim. “Unaza e Madhe e Tiranës – Puna vazhdon, S’ka kohë për pushim”, shkruan kryeministri Edi Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close