fbpx
Lajme

Rama nxjerr videon: 1 Maji më domethënës i punës së mijëra heronjve të heshtur

Me rastin e ditës së 1 Majit, Kryeministri Edi Rama ka postuar në faqen e tij në Facebook, një video përmes të cilës ka veçanërisht mjekët, infermierët, sanitaret e Shqipërisë që po luftojnë në ”vijën e zjarrit”, por edhe efektivët e policisë dhe këdo tjetër që është angazhuar në operacionet për ndihmën e njerëzve në këtë kohë të kaq të vështirë që po kalojmë.

Mesazhi i plotë i Ramës në Facebook: MIRËMËNGJES😊 në ditën e parë të Majit më të vështirë të Shqipërisë demokratike, në 1 Majin më domethënës të punës së mijëra e mijëra heronjve të heshtur të këtij vendi, falë të cilëve Shqipëria po lufton, reziston, fiton👐🏿🇦🇱❤️

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button