Lajme

Rama nxjerr videon nga lungomare e Sarandës

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një video nga lungomare e re e Sarandës. Në një postim në ‘Facebook’ kreu i qeverisë iu ka uruar qytetarëve një fundjave të qetë me pamjet nga qyteti bregdetar.

MIRËMËNGJES ????  dhe me Sarandën që këtë sezon është më e bukur se asnjëherë tjetër, ju uroj një fundjavë të qetë????”, shkruan Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close