Lajme

Rama poston pamje nga kantieri në tunelin e Skërficës

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një video nga kantieri për ndërtimin e tunelit të Skërficës në aksin e ri kombëtar Kardhiq-Delvinë. Në një postim në Facebook, Rama shkruan se ky tunel është vepra më e rëndësishme e këtij aksi kombëtar.

Postimi i plotë i Ramës: MIRËMËNGJES  dhe me energjinë pozitive të punës që vazhdon në kantierin e Tunelit të Skërficës, vepra më e rëndësishme e aksit të ri kombëtar Kardhiq-Delvinë, ju uroj një javë të mbarë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: