Lajme

Rama poston videon nga terminali i ri i autobusëve në Korçë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të shtune duke publikuar pamje nga terminali i ri i autobusëve në qytetin e Korçës.

Ndërsa ka shpërndarë në facebook një video të terminalit të ri, Rama thotë se ai sjell standard të ri për qytetarët.

“Mirëmëngjes dhe me këtë pamje të terminalit të ri të autobusëve, mikrobusëve dhe taksive në Korçë, që sjell një standard të ri për qytetarët, ju uroj një fundjavë të bukur”, shkruan Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: