Lajme

Rama prezanton drejtuesit e rinj politikë në qarqe/ Gjiknuri lë Vlorën shkon në Elbasan

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar  drejtuesit e rinj politikë të qarqeve në Asamblenë e Partisë Socialiste. Taulant Balla largohet nga qarku i Elbasanit, të cilin e ka drejtuar prej vitesh dhe emërohet në Fier. Vendin e tij në Elbasan, Rama ia ka besuar Damian Gjiknurit, kurse në Vlorë shkon Arben Ahmetaj. Tiranën ia ka besuar sërisht kryebashkiakut Veliaj, ndërsa Elisa Spiropali shkon në Kukës.

Fier- Taulant Balla

Elbasan- Damian Gjiknuri

Vlorë- Arben Ahmetaj

Shkodër-Edona Bilali

Kukës- Elisa Spiropali

Durrës -Ardian Çela

Berat -Bledi Çuçi

Gjirokastër -Mirela Kumbaro

Dibër -Ulsi Manja

Lezhë -Blendi Klosi

Tiranë -Erion Veliaj

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: