Lajme

Rama publikon pamje nga kantieri i Kopshtit Zoologjik, ja kur do të jetë gati (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm në Facebook me një video nga Kopshti Zoologjik. Kreu i qeverisë ka treguar pamje nga punimet, ndërsa bën me dije se ky vend pritet të hapet në dhjetor të këtij viti, për Krishtlindje.

“MIRËMËNGJES dhe me kantierin e Kopshtit të ri Zoologjik që këto Krishtlindje do të hapë portat për të pritur fëmijët, me kushte e atraksione krejt të reja, ju uroj një javë të mbarë ”, shkruan Rama. Ndërkohë, kujtojmë se kjo është një rutinë e kryeministrit Edi Rama. Çdo ditë ai publikon pamje nga punimet e qeverisë së tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close