Lajme

Rama publikon pamjet, Investimi në pikën e grumbullimit në Lushnje

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook mëngjesin e sotëm një video nga Lushnja, ku tregon ndihmën që qeveria u ka dhënë pikave të mëdha të grumbullimit. Sipas Ramës, këto pika shumë shpejt mund të bëhen më të mëdhatë në rajon.

“MIRËMËNGJES, dhe me punën në tre prej pikave më të mëdha të grumbullimit në Lushnje që edhe falë mbështetjes tonë aspirojnë të bëhen më të mëdhatë në rajon në këtë fushë, ju uroj një ditë të mbarë ”, shkruan kryeministri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close