Lajme

Rama publikon pamjet nga Porto Romano (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamje nga Porto Romano, ku vazhdojnë punimet për Ekoparkun e Madh të Durrësit.

“MIRËMËNGJES dhe me transformimin që vijon mbi vatrën e deridjeshme kanceroze të plehrave në Porto Romano, ku po shkon drejt fundit puna për Ekoparkun e Madh të Durrësit, ju uroj një fundjavë të mbarë ”, shkruan kryeministri Edi Rama. Ky i fundit fitoi sërish zgjedhjet e 25 prillit, duke marrë kështu mandatin e katërt në këtë post.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close