Lajme

Rama publikon videon nga ishulli i pazbuluar në Sarandë: Copëz parajse në Jon

Kryeminstri Edi Rama ka publikuar një video të mrekullueshme nga ishulli i Tongos në Sarandë.

Ai shkruan se ky ishull është i pazbuluar për turistët, duke e cilësuar si një copëz parajse në Jon, me ujë të kristaltë dhe rërë të bardhë.

“Pothuajse i pazbuluar nga turistët, ishulli i Tongos në Sarandë është një copëz parajse në Jon, me ujin e kristaltë dhe rërën e bardhë”, shkruan Rama krahas videos që shpërndan në facebook.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close