Lajme

Rama publikon videon nga Vlora: Me çikat e Kosovës

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Vlorë me rastin e shënimit të 109-vjetorit të Pavarësisë. Kreu i qeverisë ka publikuar në rrjetet sociale një moment të veçantë, me çikat e Kosovës, siç e quan ai.

“Pranë Shtëpisë së Flamurit me çikat e Kosovës që kanë zbritur sot në Vlorë”, shkruan Rama krahas videos, ku shqiptaret nga Kosova kërkojnë të bëjnë foto me kryeministrin e Shqipërisë. Në ceremoninë e organizuar për 28 Nëntorin në Vlorë, u bënë sot bashkë presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close