Lajme

Rama publikon videon, vijon puna për stadiumin e ri në Kukës

Kryeministri Edi Rama këtë të martë e ka nisur me një video nga stadiumi i ri i Kukësit. Rama përmes një video të postuar në Facebook, bën me dije se vijojnë punimet për stadiumin e ri të qytetit.

Kreu i qeverisë me pamjet e stadiumit ka uruar një të martë të mbarë për të gjithë.

“MIRËMËNGJES dhe me disa sekonda nga kantieri i stadiumit të ri të Kukësit, “Zeqir Ymeri”, ju uroj ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: