Lajme

Rama: Qilimi shqiptar i gdhendur në Shirokë merr çmim nga Loop Design Awards (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur të dielën me një lajm të mirë.

Me një video nga Shiroka e rilindur, siç e quan kreu i qeverisë, ai njofton se “qilimi shqiptar” i gdhendur në këtë vend ka marrë çmim nga Loop Design Awards.

“MIRËMËNGJES, dhe me Shirokën e rilindur që sapo ka rrokur një çmim nga Loop Design Awards, për imazhin unik, hapësirën publike dhe peizazhin natyror mes 650 projekteve nga 50 vende të botës, ju uroj të diel të mbarë”, shkruan kryeministri, duke bashkëngjitur edhe një video të vendit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close