Lajme

Rama: Rimbursojmë me karta falas mbi 5 mijë fermerë

Vijon procesi i rimbursimit me kartat e naftës falas për mbi 5 mijë fermerë. Lajmi është bërë me dije nga Kryeministri Edi Rama. Në mbrojtje të fermerëve ka dalë jo pak herë deputeti socialist Erion Braçe i cili ka ngritur zërin për të drejtat e tyre, një prej të cilave është dhe nafta.

“MIRËMËNGJES dhe me njoftimin se po vijojmë procesin e rimbursimit me kartat e naftës falas për mbi 5,000 fermerë të tjerë prej kësaj jave, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Kryeministri Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close