Lajme

Rama: Shikoni ndryshimin rrënjësor të qendrës së Prrenjasit, u shërben 37 mijë banorëve

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje të qendrës shëndetësore në Prrenjas. Rama shprehet se tashmë qendra e re ofron një shërbim dinjitoz mjekësor dhe se 37 mijë banorë tashmë do të marrin shërbim 24 orë.

Mirëmëngjes me ndryshimin rrënjësor të qendrës shëndetësore 24 orëshe të Prrenjasit, që sot ofron shërbim mjekësor dinjitoz për 37 mijë banorë, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan Rama bashkangjitur videos së publikuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close