Lajme

Rama shpërndan foto nga Budenstagu gjerman, takon kreun e Grupit Parlamentar të SPD-së

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në facebook foto nga vizita e tij zytare këtë të enjte në Berlin.  Nga pamjet e publikuara Rama shihet nën shoqërinë e kryetarit të grupit parlamentar të Partisë Socialdemokrate gjermane, Rolf Mützenich. “Me Rolf Mützenich, kryetar i grupit parlamentar dhe drejtues të tjerë të SPD”, shkruan Rama në mbishkrimin e fotove.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close