Lajme

Rama, thirrje qytetarëve: Mbani maskën në mjediset e mbyllura

Kryeministri Edi Rama u bën thirrje qytetarëve që të mbajnë maskat, si masë kundër frenimit të përhapjes së COVID-19. Përmes një postimi në “Facebook”, Rama u kërkon qytetarëve që në ambientet e mbyllura të përdoret maska, për të mbrojtur veten dhe të tjerët. MESAZHI I RAMËS MIRËMËNGJES 😊dhe me lutjen për mbajtjen e maskës në mjedise të mbyllura, që të mbroni veten, familjen, të afërmit dhe të tjerët rreth jush, ju uroj një ditë të mbarë🙏#ShëndetiMbiTëGjitha

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close