Lajme

Rama uron Eni Vasilin për shtatzëninë

Kryeminstri Edi Rama ka uruar moderatoren Eni Vasili për shtatzëninë. I ftuar në studion e emisionit “Open”, ai u shpreh se i erdhi zili kur e dëgjoi që i ka binjake dhe vajza, por i uroi më të mirat. Ndërsa Vasili e konfirmoi për herë të parë publikisht se është në pritje të ëmbël, pas lajmeve të ndryshme në mediat rozë.

Rama: Më vjen mirë që të shoh nga afër se doja të të uroja për pritjen. Të pata shumë zili kur dëgjova që ke dy dhe akoma më shumë që i ke vajza. Të uroj vetëm të mira.

Vasili: Është e vërtetë. Rama: Eni ka dy vajza binjake që i pret. Kjo nuk është gënjeshtër e 1 Prillit./abcnews.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: