fbpx
Lajme

Rama uron Fiter Bajramin: Paqja dhe mëshira e Zotit qoftë me ju…

Kryeministri Edi Rama ka uruar besimtarët musliman për festën e Fter Bajramit. Me anë të një foto nga xhamia në qendër të Tiranës, Rama uron me fjalët: “Gëzuar Fiter Bajramin! Paqja dhe mëshira e All-ahut qoftë me ju…”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button