Lajme

Rama zhvishet LIVE në “Zonë e lirë”

Kryeministri Edi Rama ka pranuar që të komentojë realitetin politik në vend në emisionin “Zonë e lirë” Por ka thënë se duhet të heqë kostumin e kryeministrit ndaj kërkoi që t’i sjellin një xhaketë nga makina. Rama hoqi kostumin dhe veshi një xhaketë për të cilën Çani tha se i ngjante Lubonjës. “Tani jam një analist i pavarur” – tha Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: