Lajme

Reagon Fredi Beleri nga qelia: Demokracia dhe Himara fituan! Mirënjohës për ata që treguan burrëri

Edhe pse në qeli Fredi Beleri ka lëshua rnjë deklaratë përmes të afërmve të tij në Facebook lidhur me rezultatin që mori në Himarë si fitues.

Ai shkruan se Dekomracia fitoi në këtë bashki dhe se u është mirënjohës të gjithëve atyre që kanë treguar burrëri për ta votuar atë.

Beleri: Demokracia fitoi! Himara fitoi! Mirënjohës për të gjithë ata që treguan burrëri. I mirëkuptoj të gjithë ata që terrorrizmi u mundua ti nënshtrojë. Sot nuk ka humbës dhe fitues, janë të gjithë qytetarë të Himarës dhe unë Kryebashkiaku i tyre dhe si i pari mes të barabartëve do të do të përparojmë së bashku që të bëhemi akoma më të fortë në mbrojtje të demokracisë dhe të Drejtave të Njeriut!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close