Lajme

Refuzoi të martohej me kushëririn

Një vajzë e re, e cilësuar si “e bukura e Baghdadit” është g oditur për v dekje me t hikë në një rrugë plot me njerëz, pasi raportohet se refuzoi të martohej me kushëririn e saj, martesë që prindërit kishin rënë dakord. Nourzan Al-Shammari u vra brutalisht në Bagdad, duke shkaktuar zemërim në të gjithë Irakun pasi pamjet e k rimit të t merrshëm u shpërndanë në mediat sociale.

Teksa po kthehej në shtëpi nga puna, gruaja u v ra në mes të ditës nga tre persona që mbanin në dorë t hika dhe kishin vënë shami në kokë, raporton The Mirror . Sipas mediave lokale, ajo u v ra për të ashtuquajturën “v rasje për nder” për refuzimin e martesës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: