Lajme

Refuzoi vaksinën, një person i vë flakën vetes brenda në makinë

Në shenjë proteste kundër procesit të vaksinimit kundër koronavirusit, një person i vuri flakën vetes në Melburn të Australisë. Sipas mediave të huaja, ai ishte në makinë kur u pa një zjarr i madh, ndërsa pranë tij pati lokale dhe ndërtesa ku banorët mund ta shihnin momentin.

Ekipet e zjarrfikësve arritën ta shuanin zjarrin, ndërsa pranë vendit të ngjarjes janë dëgjuar britma. Personi ka marrë plagë të rënda nga djegia dhe është dërguar në spital me ambulancë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close