fbpx
Lajme

Renato Mekolli ka pëlqyer një konkurrente të “Hell’s Kitchen” dhe gjërat kanë ecur më shumë!

Tani që mbaroi sezoni i dytë i programit “Hell’s Kitchen” Renato Mekolli ka treguar disa të pathëna në lidhje me konkurrentët.

Shefi i njohur i kuzhinës është pyetur nga një ndjekës nëse i ka pëlqyer ndonjëra nga konkurrentet dhe ai nuk e ka mohuar këtë.

Madje Renato shprehet se gjërat mes tyre kanë ecur më shumë sesa thjesht një pëlqim!

Por kush është vajza për të cilën flet Renato?

E sigurt që dikush i ka rrëmbyer zemrën shefit të njohur, përderisa në një përgjigje të dytë shprehet se nëse do të fejohet këtë do ta thotë në “Hell’s Kitchen 3” që nis në tetor.

Më pas Renato shprehet se është i dashuruar me punën por dëshiron të gjejë kohën e duhur për njeriun që do:

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button