Lajme

Reshje dëbore dhe temperatura të ulëta në Qafën e Llogorasë

Qyteti i Vlorës është përfshirë nga reshje shiu, ndërsa reshje dëbore ka në 800 metra mbi nivelin e detit.

Ndërsa në Qafën e Llogorasë kanë nisur reshjet e dëborës dhe temperaturat janë të ulëta.

Edhe pse jemi në prill, moti ka marrë një kthesë të befasishme prej disa javësh.

Borëpastrueset ndodhen në Llogora për hapjen e rrugës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close