fbpx
Lajme

Rezulton pozitiv me covid deputeti i PS-së, izolohet së bashku me familjen

Deputeti i Partisë Socialiste në Elbasan, Florenc Spaho ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Bëhet me dije se deputeti është në gjendje të mirë shëndetësore dhe është karantinuar së bashku me familjen në shtëpi, raporton Abcneës. Ndërkohë numri i të infektuarve në vend ka shkuar në 13153, ndërsa ai i viktimave në 375. Në qytetin e Elbasanit janë 309 raste aktive ndërsa vendin e parë e mban kryeqyteti, Tirana me 2658.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button