Lajme

Rikthehen ditët me diell, ja parashikimi i motit për nesër

Dita e nesërme do të karakterizohet me kthjellime dhe me kushte atmosferike të qëndrueshme. Vetëm në zonat malore do të ketë prezencë të vranësirave. Sipas MeteoAlb, do të kemi një rritje të vogël të temperaturave në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat nga 3°C deri në 23°C.  Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi verior-perëndimor duke krijuar dallgëzimin 3 ballë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close