fbpx
Lajme

Rikthehet dróga ‘fuqishëm’ afër Lazaratit, SHÇBA zbulon 1000 rënjë kánabisi

SHÇBA ka asgjesuar ditën e sotme rreth 1000 rrënjë kánabisi në zonën e Dropullit. Për pasojë janë pezulluar nga detyra disa punonjës pólicie të komandës në zonën ku janë gjetur parcelat me bimët nárkotike.

Ato ishin mbjellë në disa parcela, të cilat u zbuluan nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Ministrinë e Punëve të Brendshme.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button