Lajme

Rikthehet ‘Kutia e fundit’, ja detajet e emisionit që dikur bënte namin

“Kutia e fundit” po rikthehet pas 10 vitesh. Enkel Demi dhe Edi Oga do të risjellin në ekranin e ABC programin shumë të dashur për të gjithë shqiptarët. Regjistrimet për të qenë pjesë e programit do të bëhen të premten me 30 Korrik, në orën 18:00 pranë televizionit ABC.

Oga ishte i ftuar këtë të enjte në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” ku ndau detaje për të gjithë ata që duan të marrin pjesë. Ai zbuloi se emisioni do të na shoqërojë nga e hëna në të premte, në orën 20:00. Qytetarët nga Shqipëria dhe Kosova që dëshirojnë të bëhen pjesë duhet të jenë mbi 18-

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close