Lajme

Riparonte çatinë, humb jetën 60-vjeçari

Një 60-vjeçar ka humbur jetën ak sidentalisht në Elbasan. Mësohet se burri ka rënë nga lartësia teksa riparonte çatinë dhe ka humbur jetën në spital.

“Më datë 05.09.2021, rreth orës 14:50, shtetasi D.L., rreth 60 vjeç, banues në fshatin Kusarth, Elbasan, i cili duke riparuar çatinë e banesës së tij ka rënë dhe për pasojë ka hu mbur jetën në Spitalin Rajonal Elbasan. Grupi h etimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, bën me dije policia e Elbasanit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: