Lajme

Roja e godinës së PD i përgjigjet gazetares: U dorëhoqa se brenda qarkullonin njerëz me armë

Roja i godinës së Partisë Demokratike, Pëllumb Matraku, i dorëhequr nga detyra disa ditë përpara protestës së thërritur nga ish-kryeministri Berisha, rrëfen në një koment në Facebook arsyet e vërteta të largimit të tij pas vitesh të tëra pune në këtë seli.

Matraku tregon se brenda selisë së PD në ditët e fundit qarkullonin njerëz me armë dhe të kërkuar nga policia dhe kjo sipas tij ishte një ndër arsyet e vërteta të largimit. “Aty menduan se po më bënin viktimë”, shkruan Matraku në përgjigjen e kthyer në komentin e gazetareve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close