Lajme

Ronaldo dhe Dea puthen në buzë/ Dea dhe Jori puthje në buzë

Situatat dhe dinamikat nuk kanë të mbaruar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Teksa kanë qenë në ambientin e korridorit në shtëpi dhe në sytë e banorëve të tjerë, Ronaldo i ka rrëmbyer një puthje Deas.

Ndërkohë kujtojmë që Prime-in e mbrëmshëm pati dy largime, ndërsa Vëllai i Madh i dha mundësinë Nitës që ajo të zgjedhë njërin prej grupeve, banorët e rinj ose të vjetër, për t’i falur imunitet.

Grupi tjetër automatikisht shkon në nominim. Nita zgjodhi të dërgojë në televotim Efin, Kiarën, Bledin dhe Ronaldon.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close