Lajme

Rozana Radin e grabisin në mes të ditës! Lypësi i rrugës arrin të marrë paratë , largohet duke kërkuar 1mijë lek

Këngëtarja Rozana Radi ka publikuar në rrjetin social Instagram një video ku tregon se i kanë vj edhur dyqanin e saj të veshjeve. Dyqani i cili gjendet në sheshin Wilson në Tiranë ka rënë p re e një gr abitje nga një fëmijë që l yp në rrugë. Në pamjet e e publikuara shihet djaloshi i cili futet te pjesa ku mbahen paratë dhe hera herës kontrollon se mos vjen ndonjë person. Në momentin që përballet me shitësen e dyqanit, djali kërkon para nga ajo dhe në këtë mënyrë largohet nga dyqani me shumën e gr abitur.

Gra bitja ka ndodhur ditën e sotme në orën 19:29, ashtu sicc shihet e rregjistruar në kamerat e sigurisë. ‘Te gjithe duart lart! ( Keto qe vo dhi i ka pas me i pr ish te Folie, kurse 1 mije lekshin e ka dash per buk )’- shkruan Rozana në Instagram.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: