Lajme

Rrahu xhaxhain, arrestohet 38-vjeçari në Vlorë

Një 38-vjecar që ushtroi dhunë fizike ditën e djeshme ndaj xhaxhit të tij është arrestuar sot në Vlorë. Në pranga ka rënë shtetasi me iniciale N.Xh, banues në Vlorë.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë: DVP Vlorë /Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë shtetasin N. Xh., 38 vjeç, banues në Vlorë, pasi ditën e djeshme, ka ushtruar dhunë fizike ndaj xhaxhait të tij.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për një shtetas 16 vjeç, pasi gjatë kontrollit fizik, shërbimet e Policisë i gjetën dhe i sekuestruan disa doza me lëndë të dyshuar narkotike kanabis. Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close