Lajme

Rrëfimi i ish mësueses/ Ngeci në kanal nga takat, habit 80 vjeçarja: Burri më la aty!

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u bë një diskutim dedikuar këpucëve me takë dhe “pushtetit’ që i japin një gruaje.

80 vjeçarja tregoi se si e motra i kishte blerë takat kur ishte shumë e re dhe përballjen me mentalitetin dhe paragjykimet e asaj kohe.

Unë pa mbaruar fjalën, sa hodha këmbën, njëra ra brenda dhe tjetra ngeli jashtë. ‘Aty rri më tha burri’ dhe kur dola hajt ta kapja më atë”, kujtoi Ana.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close