Lajme

Rrengu i radhës/ Donaldi trembë Sarën

Donaldi njihet për shpirtin e tij humoristik dhe që jo pak herë pëlqen të krijojë lojra apo rrengje për banorët. Mbrëmjen e djeshmë teksa banorët po shtriheshin për të fjetur Donaldi i ka bërë një rreng Sarës. Ai tentoi ta trembi atë duke qëndruar mbas një dollapi. Reagimi i Sarës ka qenë shumë spontan duke ulëritur e frikësuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: