Lajme

Rrëzohet nga shkallët, ndërron jetë 69-vjeçari

Një person ka rënë aksidentalisht nga shkallët dhe me gjithë përpjekjet për ndihmë mjekësore, ka ndërruar jetë në spital.

Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, rrugën e “Shkodrës” dhe viktima është A. O., 69 vjeç.

Komisariati i Policisë Nr. 3

Më datë 13. 12. 2018, në rrugën e “Shkodrës”, aksidentalisht, është rrëzuar nga shkallët shtetasi A. O., vjeç 69, i cili është dërguar në spital, ku dhe ka ndërruar jetë. Materiale u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Tiranë, për vlerësim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close