Lajme

Rrëzohet një helikopter në detin Jon, në afërsi të ishullit Kefalonia

Një helikopter është rrëzuar në një fushë në Klishima, në ishullin grek Kefalona.

Piloti dhe një person tjetër të moshës 60 dhe 70 vjeç ishin në bordin e helikopterit dyvendësh dhe sipas mediave greke, ata u dërgruan në spitalin e Argostolit me plagë të lehta.

Shkak i rrëzimit të helikopterit dyshohet se ka qenë një defekt në motor, sipas forcave zjarrfikëse.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close