fbpx
Lajme

Rrogozhinë, Gjendet i pajetë në banesë një person

Mbrëmjen e sotme, një person është gjetur i v dekur në banesën e tij në fshatin Gosë të Rrogozhinës. Sipas informacioneve, trupi i pajetë është dërguar drejt morgut të Durrësit, ku pritet të bëhet autopsia për të gjetur shkaqet e v dekjes. Identiteti i vik timës është Hizer Abazi dhe njihet nga banorët e fshatit, si një person i cili ka pasur probleme me a lkoolin dhe bënte një jetë të vetmuar, pas divorcit me gruan. Dyshohet se personi në fjalë të ketë ndërruar jetë përpara 3 ose 4 ditësh. Burime bëjnë me dije se banorët e lagjes kanë njoftuar policinë pasi nuk e kanë parë të dalë nga banesa prej disa ditësh, si dhe për shkak të erës së rëndë që vinte rreth saj. Policia e ka gjetur të pajetë të ndjerin ulur mbi një karrige.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button