fbpx
Lajme

Sa ka kushtuar vila e Edi Ramës në Surrel, Basha publikon videon

Në videon që tregon sipas tij mashtrimet e qeverisë së Edi Rama, kreu i PD-së, Lulzim Basha zbulon edhe një shifër se sa kushton vila e kryeministrit. Sipas tij shtëpia e Ramës në Surrel, fshat afër Tiranës, i ka kushtuar mbi 2 milionë Euro.

“Edi Rama është artist i mashtrimit. Gjithçka që ka premtuar, gjithçka që ka thënë ka qenë mashtrim me qëllim për të vjedhur dhe grabitur bashkë me kriminelët dhe oligarkët. Çdo projekt, program dhe politikë është mashtrim për shqiptarët në shërbim të oligarkëve.

Pasuri dhe Luks për vete, Papunësi, Varfëri dhe Pasiguri për njerëzit. Mashtrimeve dhe gënjeshtrave të Hajdutit Psiqik ju ka dalë boja”, shkruan Basha.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button