Lajme

Safet Gjici del sot para gjykatës. Momenti kur Alma Kaçi mbërrin në GJKKO

Ish kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici dhe Alma Kaçi do të dalin sot para gjykatës në Apelin e GJKKO për rivlerësimin e masës së sigurisë pas paraqitjes së ankimimit.

Në foton e mësipërme tregohet momenti kur Alma Kaçi mbërrin në gjykatë me kapele dhe syze të zeza duke u munduar të shmangë vëmendjen e kamerave.

Safet Gjici u la nën masën e sigurisë “arrest me burg”, ndërsa ndaj Alma Kaçit është caktuar masa “arrest shtëpie”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close