Lajme

Sali Berisha fshin foton e Lulzim Bashës, e bujshme se çfarë ndodhi në profilin e ish-kryeministrit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale për 23-vjetorin e v r a sjes së Azem Hajdarit. Teksa postoi foto nga disa homazhe të kaluara në Bajram Curri, ku ka qenë i pranishëm edhe Basha që duket mbrapa ish-Kryeministrit, Sali Berisha i bënë thirrje demokratëve që të ngrihen kundër kryetarit të partisë. “Demokrate dhe demokratë, tribuni ynë sot na thërret: kokën lart! Azem ti je gj allë”, shkruan Berisha.

Por mesa duket Berisha, është penduar pasi fotoja me Bashës është mbajtur vetëm disa minuta në profilin e tij dhe është fshirë. Në postimin e tij ai ka vënë një foto ku shihet me bashkëshorten e tij, ndërsa Basha nuk duket asgjëkundi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: