Covid-19Lajme

Sapo ishte bërë baba, ndërron jetë nga Covid-19 bashkëshorti i gazetares shqiptare

Juljan Buzo bashkëshorti i gazetares së STOP, Odeta Gjevori ka humbur betejën me Covid-19 pasi prej kohësh ishte duke luftuar me virusin e tmerrshëm.

Juljan Buzi prej vitesh punonte si montazhier në Tv Klan. Lajmin për ndarjen nga jeta të Buzit e kanë dhënë kolegët e tij. Dritan Laci koleg i Juljan shkruan se ka mbetur i tronditur nga lajmi dhe nuk mund ta besoj ikjen e tij.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close