Lajme

Sara uron Atdheun për ditëlindje: Gëzuar nga ku*va jote

Sot, Atdhe Xharavina feston ditëlindjen dhe sigurisht nuk ka munguar urimi i Sarës. Me një tortë me pamje “perverse” në dorë, Sara shkruan: “Gëzuar ditëlindjen zemër, me sinqeritet, ku*va jotë”Në një story tjetër, në krah të Atdheut, Sara shkruan: “Uroj që ditëlindja jote të jetë aq e lumtur sa më ke bërë ti mua” Çifti doli i përputhur nga emisioni “Për’puthen”. Të dy ata patën disfata gjatë eksperiencës së tyre. E nisën që në takimin e parë me puthje, pastaj u zunë, e më pas, kur Atdheu u rikthye, ata kuptuan se mes tyre ka diçka.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: