Lajme

Sarand, Ka ndodhur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje rreth orës 21:45, në Ksamil të Sarandës ku një shtetas me iniciale G.M është q ëlluar me a rmë z jarri, pranë banesës. Shtetasi Gramoz .Memaj  ka humbur jetën rrugës për në spital. Shërbimet e policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonēs për të bërë të kapjen e autorit/ve.

Njoftimi Rreth orës 21:45, në Ksamil, pranë banesës, në rrethana ende të pa qarta është q ëlluar me a rmë z jarri shtetasi G. M., i cili ka h umbur jetën rrugës për në s pital. Grupi h etimor ndodhet në vendin e ngjarjes ku vijon puna për zbardhjen dhe dokumentin e plotë të rrethanave të ngjarjes. Shërbimet e policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonēs për të bërë të mundur kapjen e autorit/ve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: