fbpx
Lajme

Sarandë, 31-vjeçari në shtrat, operimi i kushton 10 mijë euro (Video)

Prej 3 vitesh 31 vjeçari Bledar Islami nga Saranda i duhet të shtyjë ditët në shtratin e tij pa mundur të lëviz. Shkak është bërë një aksident në punë ku ai pësoi dëmtime të rënda në shtyllën kurizore duke e lënë tetrapelgjik. Që të ringrihet në këmbë ai duhet të bëjë një ndërhyrje të shtrenjtë kirurgjikale, të cilën familja e tij nuk mund ta përballojë.  “Nuk mundemi ta bëjmë ndërhyrjen sepse kushton 10 mijë euro. Kam 3 vjet dhe po vuaj shumë, nuk lëviz dot fare”, u shpreh Bledari.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button