Lajme

Sarandë, 52 vjeçari gjendet i pajetë në rrugë

Një 52 vjeçar është gjetur i p ajetë këtë të enjte në Sarandë. Policia bën me dije se shtetasi me iniciale A.Gj. 52 vjeç është gjetur i pajetë në rrugë në lagjen Nr.1”, në Sarandë. Paraprakisht në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune apo d ëmtime të tjera dhe d yshohet se 52 vjeçari mund të ketë humbur jetën për shkaqe natyrale.

Njoftimi i policisë: Sot rreth orës 06:30, në lagjen “Nr.1”, Sarandë, në rrugë, është gjetur pa shenja jete, shtetasi A. Gj., 52 vjeç, banues në Sarandë, i cili nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale. Nga kqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja d hune apo d ëmtime të tjera. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close