Lajme

Sarandë/ Bie në kontakt me rrymën, humb jetën gruaja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Sarandës, një grua si pasojë e kontaktit me energjinë elektrike ka humbur jetën.Mësohet se vik tima është Alie Nika nga Memaliaj dhe nga kontakti me korrentin ka ngordhur dhe qeni i saj.Ngjarja ndodhi në zonën e quajtur “Lugu i Dardhes”.  Njoftohet gjithashtu se është stakuar energjia elektrike ne rrugen e 5-të të qytetit dhe në një zonë rreth vendit të ngjarjes.Policioa po heton për shkaqet e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close