Lajme

Sarandë/ Fëmijën 3-vjeçar e zë poshtë dollapi, niset me helikopter drejt Tiranës

Sarandë. Një fëmijë 3-vjeçar ka pësuar një frakturë të rëndë në kokë. Vogëlushin e ka zënë poshtë dollapi i shtëpisë, dhe për rrjedhojë ka pësuar goditje në kokë.

Pas ndihmës së parë në spitalin e Sarandës është transportuar në rrezik për jetën drejt Tiranës. Korrespondentja e gazetës “Panoramës” raporton se fëmija është transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: